loading

Karotla Beton Delme

Karotla Beton Delme

Karotla Beton Delme

Karot işleri klasik uygulamalara göre çok daha kısa zamanda gerçekleşiyor. Karot ile beton delme işleri ile zamandan ve işçilikten de kazandırıyor. Bu yüzden çokça tercih edilen bir işlem haline gelmiştir. Uygun çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, temiz ve sessiz, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve onarım için karot delme tekniğinden yararlanılır. 

 

Karotla Beton Delme İşlemi En Çok Hangi Sektörde Kullanılmaktadır?

Karotla Beton Delme işlemi en çok inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Yapılarda herhangi bir yapısal değişiklik ve düzenleme amacıyla karot işlemi uygulanmaktadır. Örneğin pencere boşluğu açma, havalandırma deliği açma  gibi.

 

Karot delme tekniğinin tercih edilmesinin en büyük nedeni en ufak bir zarar bile vermemesidir. Örneğin 20 katlı bir binanın en üst 10 katını yıkmak isterseniz kırıcılarla bu işi halledemezsiniz. Çünkü kırıcılar binaya büyük oranda zarar verir. Fakat karot delme tekniği ile bu işi sıfır zarar ile halletmeniz mümkün. MGS Karot olarak, alanında profesyonel çalışanlarımız ile sert zemin ve beton delimlerinde yapıya ve etrafa zarar vermeden temiz ve detaylı işçiliğimizle sizlere istediğiniz hizmeti sunuyoruz.